SILVER RAIN
سیلور رین

دانشگاه European university of lefke

دانشگاه European university of lefke

در این مقاله میخوانید:

فهرست مطالب

دانشگاه European university of lefke یکی از بهترین دانشگاه‌های قبرس شمالی می‌باشد که از امتیازات بالایی برخوردار است. هدف این دانشگاه  آموزش باکیفیت بین‌المللی است، این دانشگاه در تلاش است تا دانشجویانی تربیت کند که تحقیق و تولید می‌کنند و همواره می‌کوشند تا نیازهای جامعه خود را برطرف کنند. این دانشگاه به علت اینکه مهاجران زیادی پذیرفته، محیطی چندفرهنگی دارد. در نتیجه این دانشگاه در تلاش‌ است تا تغییراتی  در زمینه آموزش ایجاد کنند. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری درباره این دانشگاه برای شما عزیزان شرح دهیم.

دانشگاه European university of lefke

دانشگاه European university of lefke

این دانشگاه دارای دانشکده‌های متعددی هست که دانشجویان براساس استعداد و علاقه خود می‌توانند انتخاب رشته کنند. برای مثال دانشگاه دارای دانشکده‌های علوم و فنون کشاورزی، معماری و طراحی، هنر و علوم، علوم ارتباطات، دندان پزشکی، اقتصاد و علوم اداری، رشته های مهندسی و حقوق و پزشکی است.

دانشکده علوم و فنون کشاورزی

هدف دانشکده علوم و فنون کشاورزی در دانشگاه اروپایی Lefke، پرورش مهندسان کشاورزی با دانش قوی در زمینه کشاورزی و باغبانی مطابق با تکنیک‌های معاصر و آگاهی زیست محیطی است. مزرعه علوم کاربردی خود دانشگاه به دانشجویان این امکان را می‌دهد که بر اصول کشاورزی تسلط پیدا کنند، تحقیقات انجام دهند، دانش خود را به صورت عملی به کار گیرند و نشان دهند.

دانشکده معماری و طراحی

دانشکده معماری و طراحی یکی از یازده دانشکده‌ای است که از سال 1991 در این دانشگاه ارائه می‌دهد. در این دانشکده همه گروه‌های مرتبط با معماری در کنار هم قرار گرفته‌اند و به دانشجویان این امکان را می‌دهد تا با رشته‌های دیگر آشنا شوند و مهارت‌های بین بقیه رشته ها  را کسب کنند. هدف این دانشکده پرورش معماران جوانی است که نسبت به محیط اجتماعی و فرهنگی حساس بوده و تغییرات و تحولات فناوری را از نزدیک دنبال می‌کنند.

دانشکده علوم ارتباطات

دانشکده علوم ارتباطات در تلاش است تا محیط یادگیری را برای دانشجویان ایجاد کند که در آن بتوانند مسائل را از نظر جامعه شناختی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی تجزیه و تحلیل کنند. آنها قادر خواهند بود به طور مؤثر از فناوری‌های ارتباطی موجود استفاده کنند که انتقادپذیری را در حرفه‌های مربوطه تشویق می‌کند و این مهارت‌ها را به مسائل جهانی تبدیل می‌کند. دپارتمان ما بسترهایی را برای متفکران خلاق ارائه می‌دهد تا مهارت خود را پرورش دهند، از نظر اخلاقی و اجتماعی مسئولیت پذیر باشند و به اندازه کافی انعطاف پذیر باشند تا تحولات جدید در صنعت روزنامه نگاری، روابط عمومی و تبلیغات، رادیو تلویزیون و ارتباطات تصویری را دنبال کنند، به روز کنند و به کار گیرند.

دیگر خدمات آموزشی دانشگاه European university of lefke

خدمات آموزشی دانشگاه European university of lefke

این دانشگاه علاوه بر دانشکده‌های متعدد دارای دانشکده‌های علمی و کاربردی، دانشکده پرستاری، تربیت بدنی و ورزش، هتلداری و پرستاری و همچنین دارای هنرستان فنی و حرفه‌ای است. برای اطلاعات بیشتر درباره دانشکده‌ها می‌توانید به سایت اصلی این دانشگاه مراجعه کنید.

آموزشگاه مقدماتی زبان انگلیسی

طیف کاملی از دوره‌های آموزشی زبان انگلیسی در این دانشگاه برگزار می‌شود. و دانشجویان مقدماتی، کارشناسی و کارشناسی ارشد به مدت دو سال می‌بایست دوره‌های زبان خود دانشگاه را بگذرانند. در شروع هر سال تحصیلی، یک آزمون مهارت زبان انگلیسی برای دانش آموزانی که می‌خواهند در بخش‌هایی تحصیل کنند که رسانه آموزشی آن به زبان انگلیسی است، برگزار می‌شود. آزمون مهارت تعیین می‌کند که آیا دانش آموزان دارای سطح زبان انگلیسی لازم برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی هستند یا خیر. دانش آموزانی که موفق به قبولی در آزمون مهارت نمی‌شوند، ملزم به شرکت در کلاس‌های مقدماتی انگلیسی حداقل 1 سال و حداکثر 2 سال هستند.

زندگی در European university of lefke

زندگی در European university of lefke

این دانشگاه در نقطه زیبایی از شهر واقع شده و محوطه‌ای زیبا و دلنشنین دارد.

همچنین این دانشگاه خدمات گسترده‌ای نیز به دانشجویان ارائه می‌دهد، برای مثال این دانشگاه دارای کافه و رستوران، کتابخانه، مرکز کامپیوتر، مرکز بهداشت و مرکزی برای انجام کارهای تحقیقاتی و چاپی نیز دارد.

مزایا زندگی در دانشگاه European university of lefke

  • انواع اقامتگاه متناسب با اولویت و بودجه.
  • دسترسی 24 ساعته به سالن‌های مطالعه و کتابخانه در طول امتحانات.
  • کارکنان دانشگاهی دوستانه و در دسترس برای مشاوره هستند.
  • فرصتی برای یادگیری از یکدیگر.
  • امن و مطمئن

اطلاعات دانشگاه European university of lefke

آدرس سایت

ایمیل

شماره تماس:

+903926602000

آدرس:


Lefke , Northern Cyprus TR-10 Mersin, Turkey, 99010

جمع بندی

این دانشگاه از نظر کیفیت آموزش و راحتی دانشجویان از امتیازات بسیاری خوبی برخوردار است و مسئولان این دانشگاه همواره در تلاشند که مسیر یادگیری را برای دانشجویان هموار کنند.

مطالب مرتبط:

مطالب دیگر ما:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این نوشته را به اشتراک بگذارید

درخواست مشاوره رایگان

سه شب و چهار روز مهمان ما در قبرس باشید

شماره تماس خود را قرار دهید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند

درخواست با موفقیت ارسل شد

کارشناسان ما جهت اطلاعات و هماهنگی بیشتر با شما تماس میگیرند