SILVER RAIN
سیلور رین

  • صفحه اصلی
  • بیمارستان near east بهترین بیمارستان قبرس شمالی

بیمارستان near east بهترین بیمارستان قبرس شمالی

بیمارستان near east

در این مقاله میخوانید:

فهرست مطالب

بیمارستان near east که از بهترین بیمارستان های قبرس شمالی به شمار می رود و همچنین واحد آموزشی نیز دارد که به آن near east college نیز می گویند.این بیمارستان به مساحت 5500 متر مبع در پردیس دانشگاه near east قرار دارد و در نیکوزیا واقع است.در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا درباره این بیمارستان و خدماتی که در آن ارائه می شود مطالبی به شما عزیزان ارائه دهیم.

خدمات بیمارستان near east

خدمات بیمارستان near east

این بیمارستان سه بلوک اصلی داشته،که به ترتیب بلوک اول سه طبقه،بلوک دوم چهار طبقه و بلوک سوم نه طبقه می باشد.این بیمارستان حدودا دارای 209 اتاق تک نفره است.8 اتاق عمل و 30 واحد مراقبت های ویژه و 17 اتاق vip برای مراجعه کننده گان احداث شده است.واحد های پزشکی این بیمارستان تقسیم بندی شده و هر واحد خدمات خاصی را ارائه میدهد.


واحد A در بیمارستان near east


فوریتهای پزشکی:بخش اورژانس بیمارستان که با کادری مجرب 24 ساعت فعالیت می کند.
سلامت دهان ودندان:هشت بخش در بیمارستان near east وجود دارد که خدمات دهان و دندان ارائه میدهد.
آلرژی و ایمونولوژی:در پلی کلینیک آلرژی و ایمونولوژی بزرگسالان و بیماری های تنفسی مورد درمان قرار میگیرند.
بیهوشی و بازسازی:ارزیابی قبل از عمل یا بیمارانی که اورژانسی یا برنامه ریزی شده برای عمل آماده می شوند، به این بخش مراجعه میکنند.

واحد B در بیمارستان near east


تغذیه و رژیم غذایی،جراحی کغز و اعصاب و آزمایشگاه بیوشیمی در این واحد ارائه داده می شود.

واحد C در بیمارستان near east


جراجی اطفال،بیماری های غدد درون ریز اطفال،گوارش اطفال،ایمونولوژی و آلرژِی کودکان،قلب و عروق کودکان و…
در مجموع واحد سی در این بیمارستان مختص کودکان و اطفال می باشد و تمام حدمات مربوط به آن در این بخش ارائه می شود.

واحد D در بیمارستان near east


این واحد فقط مختص بیماری های پوستی و مقاربتی است.
در کلینیک پوست بیمارستان near east، کارکنان مجرب و دانشگاهی از دستگاه‌های پیشرفته، از درماتوسکوپی (معاینه خال)، کرایوتراپی (انجماد با نیتروژن مایع)، الکتروکوتریزاسیون، تزریق داخل ضایعه، فتوتراپی، تست‌های پوستی آلرژیک، قارچ‌ها استفاده می‌کنند. تست های غربالگری، کشیدن ناخن، جراحی پوست و کلیه کاربردهای پوستی زیبایی. انواع اقدامات تشخیصی، درمانی و زیبایی از جمله استفاده از سم بوتولینوم و فیلر اسید هیالورونیک، لایه برداری شیمیایی، پی آر پی، مزوتراپی، درخشش پاریس، واکسن جوانان، درمارولر، درماپن، لیزر اپیلاسیون، درمان لکه ای و عروقی انجام می شود. روش های تشخیصی پیشرفته با هماهنگی بسیاری از بخش های بیمارستان مانند آزمایشگاه های پاتولوژی پیشرفته و ژنتیک استفاده می شود.

واحد E در بیمارستان near east


در این واحد بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم و همچنین بیماری های عفونی و میکروبیولوژِی مورد بررسی قرار میگیرد.

واحد F در بیمارستان near east


در این واحد فیزیوتراپی و توان بخشی انجام می شود.
درد کمر و گردن (فتق دیسک و کلسیفیکاسیون، بیماری های روماتیسمی و …)، پیشگیری و آموزش کمردرد (مدرسه کمر)، برنامه ورزشی، اختلالات دردناک در ناحیه شانه، آرنج، کمر، گردن، لگن، زانو، پا، مچ پا و ناحیه پاشنه (مانند منیسک، خار پاشنه، کلسیفیکاسیون مفصل، پارگی عضلات شانه)، کمردرد و اسپاسم عضلانی (فیبرومیالژی، میالژی، سفتی عضلانی)، اختلالات زانو، آرنج، مچ، مفاصل دست و بافت های نرم (محرک) انگشت، آرنج تنیس بازان، سندرم تونل کارپال، درمان و توانبخشی بیماری های روماتیسمی همراه با تورم مفاصل، درد و محدودیت حرکت، پیشگیری از پوکی استخوان (از دست دادن استخوان)، برنامه تمرینی و ورزشی، انحنای ستون فقرات (اختلال وضعیت بدن).

اسکولیوز مادرزادی یا اکتسابی)، شکستگی ها و سایر محدودیت های حرکتی مفاصل به دلایل ارتوپدی، قبل و بعد از جراحی تعویض مفصل زانو و مفصل ران، محدودیت حرکتی ناشی از آسیب های ورزشی، توانبخشی پس از برش های تاندون و عصب، نوروپاتی های گیرافتادگی عصب محیطی (فلج عصب شعاعی، کارپال). تونل، سندرم تونل تارسال و غیره)، توانبخشی بیماری های عصبی (سکته، پارکینسون، ام اس، سایر بیماری های عضلانی و عصبی و غیره)، فلج صورت، مشکلات اسکلتی عضلانی در زنان باردار و برنامه ورزشی در این بخش برای مراجعه کنندگان در بیمارستان near east ارائه می شود.

واحد G در بیمارستان near east


در این واحد خدماتی مانند گوارش،جراحی عمومی،ژنتیک،خدمات مربوط به سالمندان ،رادیولوژِی مداخله ای ،جرااحی قفسه سینه و بیماری های مربوط به قفسه سینه و بیماری های چشم ارائه می شود.

واحد H در بیمارستان near east


در این بخش خدمات هماتولوژِی ارائه می شود.
تشخیص و درمان کلیه بیماری های سرطانی و غیرسرطانی خون در بخش هماتولوژی بیمارستان near east انجام می شود. این بیماری ها در 4 گروه بررسی می شوند: کم خونی ها، هموگلوبینوپاتی ها، اختلالات انعقادی و سرطان ها. اختلالات انعقادی، کم خونی های آپلاستیک، کم خونی های هیپوکرومیک، کم خونی های مگالوبلاستیک، هموگلوبینوپاتی ها، کم خونی های همولیتیک، کم خونی ناشی از فقر آهن، اختلالات خوش خیم لکوسیت، لوسمی های حاد، لوسمی های میلوئیدی مزمن، سندرم میلودیسپلاستیک، بیماری های لنفومیک مزمن، میلومیکئومیک، لوپرولیفراتیو بیماری ها از جمله بیماری هایی هستند که در این مرکز کنترل و درمان می شوند.

واحد K در بیمارستان near east


در این واحد خدمات زنان شامل اورولوژِی زنان و زنان و زایمان ارائه می شود.و دیگر خدمات در بیمارستان near east در بخش ک شامل قلب و عروق ،جراحی گوش حلق و بینی و سر و گردن،جراحی فقب و بانک خون نیز هست.

دیگر واحد های پزشکی در بیمارستان near east

واحد های پزشکی در بیمارستان near east


واحد M، در این بیمارستان خدماتی مانندانکولوژِی پزشکی ، آزمایشگاه میکروبیولوژِی و آزمایشکاه میکروبیولوژِی مولکولی را ارائه میدهد.
واحد N ،خدماتی مانندعصب شناسی ، پزشکی هسته ای و نفرولوژی را به مراجعه کنندگان بیمارستان near east ارائه میدهد.
در دیگر بخش ها جراحی پلاستیکی و ترمیم و عمل های زیبایی،آسیب شناسی،سلامت روان،رادیولوژی و روماتولوژِی ،آزمایشگاه تشخیصی ژنتیک و آزمایشگاه خواب و در انتها بخش مراقبت های ویژه ای خدماتی هستند که در واحد های مختلف ارائه می شوند .
هرکدام از این بخش ها زیر نظر پزشکان متخصص هستند و با بهترین و مجهز ترین دستگاه های در حال تشخیص و ارائه خدمات برای مراجعه کنندگان هستند.

فن آوری های پزشکی در بیمارستان near east


بیمارستان near east فن آوری های زیادی در علم پزشکی و زمینه های مختلفی پدید آورده.
برای مثال در زمینه پوست و بیماری های مقاربتی نیز فناوری های پزشکی به ارمغان آورده اند.
در پلی کلینیک پوست و ونورولوژی بیمارستان دانشگاه near east، کادری مجرب و آکادمیک از دستگاه های پیشرفته، از درماتوسکوپی (معاینه خال)، کرایوتراپی (انجماد با استفاده از نیتروژن مایع)، الکتروکوتریزاسیون، تزریق داخل ضایعه، فتوتراپی، آلرژی استفاده می کنند.

تست های پوستی، تست های غربالگری قارچ، کشیدن ناخن، جراحی پوست و کلیه کاربردهای پوستی زیبایی. انواع اقدامات تشخیصی، درمانی و زیبایی از جمله استفاده از سم بوتولینوم و فیلر اسید هیالورونیک، پیلینگ شیمیایی، پی آر پی، مزوتراپی، درمارولر، درماپن، لیفت صورت غیر جراحی با نخ، زیبایی پلک بدون جراحی، لیزر اپیلاسیون، نقطه ای و درمان عروق انجام می شود.
دیگر زمینه هایی که بیمارستان near east در آن فن آوری های نوینی بوجود آورده است می توان به مرکز قلب،اتاق های عمل،پزشکی هسته ای،پرتو انکولوژِی،رادیولوژی،بخش مراقبت های ویژه نوزادان و سلامت چشم اشاره کرد.

اطلاعات بیمارستان near east

اطلاعات بیمارستان near east

آدرس سایت

ایمیل

آدرس:

Near East University Hospital Yakın Doğu Boulevard, Lefkoşa TRNC

شماره تماس:

+903924440535

جمع بندی


بیمارستان near east از بهترین بیمارستان های قبرس شمالی به شمار می رود.دارای بهترین پزشکان و تجهیز ترین امکانات می باشد و در ریتینگ بیمارستان های قبرس شمالی از بالا ترین امتیاز برخورد دار است . البته نا گفته نماند که امتیاز بالای این بیمارستان مدیون پزشکان و ارائه دهندگان خدمات آن می باشد.با تشکر از شما که تا انتهای این مقاله همراه ما بودید.

مطالب دیگر ما:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این نوشته را به اشتراک بگذارید

درخواست مشاوره رایگان

سه شب و چهار روز مهمان ما در قبرس باشید

شماره تماس خود را قرار دهید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند

درخواست با موفقیت ارسل شد

کارشناسان ما جهت اطلاعات و هماهنگی بیشتر با شما تماس میگیرند